Menu
Your Cart

Casio Edifice EFV-550l-1a


EFV-550l-1a
-30 % Нема на залиха
Casio Edifice EFV-550l-1a
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
Попуст на Часовници 30%-Попуст
Материјал на ремчеПриродна Кожа
Големина на куќиште (мм) 47 mm
Боја на РемчеЦрна
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
Day
Hour
Min
Sec
8,390.00den
5,873.00den
Ознаки: casio, edifice, efv-550l-1a