Menu
Your Cart

Casio Edifice Casio EFA-121D-A


EFA-121D-A
-30 % Нема на залиха
Casio Edifice Casio EFA-121D-A
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
Попуст на Часовници 30%-Попуст
Материјал на ремчеНе'рѓосувачки Челик
Големина на куќиште (мм) 47 mm
Боја на РемчеЦрна
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеЦрна
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналогно/Дигитален
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
Day
Hour
Min
Sec
6,190.00den
4,333.00den
Ознаки: casio, edifice, efa-121d-a