Menu
Your Cart

Casio Edifice EF-328d-1a


EF-328d-1a
-30 % Нема на залиха
Casio Edifice EF-328d-1a
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште45 мм
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
6,880.00den
4,816.00den


Ознаки: casio, edifice, ef-328d-1a