Menu
Your Cart

Casio Edifice EFV-C110d-2a


EFV-C110d-2a
EFV-C110d-2a
EFV-C110d-2a
-30 % Нема на залиха
EFV-C110d-2a
EFV-C110d-2a
EFV-C110d-2a
Casio Edifice EFV-C110d-2a
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште47 мм
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
7,990.00den
5,593.00den
Ознаки: casio, edifice, efv-c110d-2a