Menu
Your Cart

Casio Edifice EFV-C110d-1a3


EFV-C110d-1a3
EFV-C110d-1a3
AKCIJA -30 %
EFV-C110d-1a3
EFV-C110d-1a3
Casio Edifice EFV-C110d-1a3
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
Попуст на Часовници 30%-Попуст
Материјал на ремчеНе'рѓосувачки Челик
Големина на куќиште (мм) 47 mm
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналогно/Дигитален
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
Day
Hour
Min
Sec
9,490.00den
6,643.00den


Ознаки: casio, edifice, efv-c110d-1a3