Menu
Your Cart

Casio Edifice EFV-620L-1A


EFV-620L-1A
-30 % Нема на залиха
Casio Edifice EFV-620L-1A
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеКожа
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште52 мм
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
7,790den
5,453den