Menu
Your Cart

Casio Edifice EFV-620D-1A4


EFV-620D-1A4
EFV-620D-1A4
-30 % Нема на залиха
EFV-620D-1A4
EFV-620D-1A4
Casio Edifice EFV-620D-1A4
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште 52 mm
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
Day
Hour
Min
Sec
7,990.00den
5,593.00den


Ознаки: casio, edifice, efv-620d-1a4