Menu
Your Cart

Casio Edifice EFV-620D-1A2


EFV-620D-1A2
EFV-620D-1A2
AKCIJA -30 %
EFV-620D-1A2
EFV-620D-1A2
Casio Edifice EFV-620D-1A2
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
Попуст на Часовници 30%-Попуст
Материјал на ремчеНе'рѓосувачки Челик
Големина на куќиште (мм) 52 mm
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
Day
Hour
Min
Sec
9,490.00den
6,643.00den


Ознаки: casio, edifice, efv-620d-1a2