Menu
Your Cart

Casio Edifice EFV-590PB-1A


EFV-590PB-1A
EFV-590PB-1A
-30 % Нема на залиха
EFV-590PB-1A
EFV-590PB-1A
Casio Edifice EFV-590PB-1A
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
Попуст на Часовници 30%-Попуст
Материјал на ремчеКаучук/силикон/Гума
Големина на куќиште (мм) 44 mm
Боја на РемчеЦрна
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеЦрна
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
Day
Hour
Min
Sec
8,490.00den
5,943.00den
Ознаки: casio, edifice, efv-590pb-1a