Menu
Your Cart

Casio Edifice EFV-560d-1A


EFV-560d-1A
EFV-560d-1A
. -30 %
EFV-560d-1A
EFV-560d-1A
Casio Edifice EFV-560d-1A
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште44 мм
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
10,390.00den
7,273.00denОзнаки: casio, edifice, efv-560d-1a