Menu
Your Cart

Casio Edifice EFV-540DC-1A


EFV-540DC-1A
EFV-540DC-1A
EFV-540DC-1A
-30 % Нема на залиха
EFV-540DC-1A
EFV-540DC-1A
EFV-540DC-1A
Casio Edifice EFV-540DC-1A
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
Попуст на Часовници 30%-Попуст
Материјал на ремчеНе'рѓосувачки Челик
Големина на куќиште (мм) 44 mm
Боја на РемчеЦрна
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеЦрна
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
Day
Hour
Min
Sec
11,990.00den
8,393.00den
Ознаки: casio, edifice, efv-540dc-1a