Menu
Your Cart

Casio Edifice EFV-100D-1A


EFV-100D-1A
EFV-100D-1A
-30 % Нема на залиха
EFV-100D-1A
EFV-100D-1A
Casio Edifice EFV-100D-1A
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште42 мм
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
6,190.00den
4,333.00den


Ознаки: casio, edifice, efv-100d-1a