Menu
Your Cart

Casio Edifice EFR-573d-2a


EFR-573d-2a
EFR-573d-2a
. -30 %
EFR-573d-2a
EFR-573d-2a
Casio Edifice EFR-573d-2a
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште47 мм
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
10,390.00den
7,273.00denОзнаки: casio, edifice, efr-573d-2a