Menu
Your Cart

Casio Edifice EFR-556DB-2A


EFR-556DB-2A
EFR-556DB-2A
-30 % Нема на залиха
EFR-556DB-2A
EFR-556DB-2A
Casio Edifice EFR-556DB-2A
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште49 мм
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
11,790.00den
8,253.00denОзнаки: casio, edifice, efr-556db-2a