Menu
Your Cart

Casio Edifice EFR-552d-1a2


EFR-552d-1av
EFR-552d-1av
. -30 %
EFR-552d-1av
EFR-552d-1av
Casio Edifice EFR-552d-1a2
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште47 мм
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
8,390.00den
5,873.00denОзнаки: casio, edifice, efr-552d-1a2