Menu
Your Cart

Casio Edifice EFR-547D-1A


EFR-547D-1A
EFR-547D-1A
-30 % Нема на залиха
EFR-547D-1A
EFR-547D-1A
Casio Edifice EFR-547D-1A
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
Попуст на Часовници 30%-Попуст
Материјал на ремчеНе'рѓосувачки Челик
Големина на куќиште (мм) 48 mm
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
Day
Hour
Min
Sec
10,490.00den
7,343.00den
Ознаки: casio, edifice, efr-547d-1a