Menu
Your Cart

Casio Edifice EFR-526D-1A


EFR-526D-1A
EFR-526D-1A
-30 % Нема на залиха
EFR-526D-1A
EFR-526D-1A
Casio Edifice EFR-526D-1A
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште 44 mm
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
Day
Hour
Min
Sec
8,690.00den
6,083.00den


Ознаки: casio, edifice, efr-526d-1a