Menu
Your Cart

Casio Edifice EFB-108D-1A


EFB-108D-1A
AKCIJA -30 %
Casio Edifice EFB-108D-1A
Податоци за часовник
Функција на часовникДатум, Три стрелки
ПолМАШКИ
Попуст на Часовници 30%-Попуст
Материјал на ремчеНе'рѓосувачки Челик
Големина на куќиште (мм) 45 mm
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоSapphire crystal with anti-reflective coating
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
Day
Hour
Min
Sec
10,490.00den
7,343.00den


Ознаки: casio, edifice, efb-108d-1a