Menu
Your Cart

Casio Edifice EF-552-1A


EF-552-1A
EF-552-1A
EF-552-1A
-30 % Нема на залиха
EF-552-1A
EF-552-1A
EF-552-1A
Casio Edifice EF-552-1A
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште47 мм
Боја на РемчеЦрна
Тип на СтаклоМинерално
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
7,590.00den
5,313.00denОзнаки: casio, edifice, ef-552-1a