Menu
Your Cart

Casio Edifice EF-125d-2a*


EF-125d-2a
EF-125d-2a
EF-125d-2a
-30 % Нема на залиха
EF-125d-2a
EF-125d-2a
EF-125d-2a
Casio Edifice EF-125d-2a*
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште40 мм
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
4,990.00den
3,493.00denОзнаки: casio, edifice, ef-125d-2a*