Menu
Your Cart

Casio Edifice ECB-30D-1A


ECB-30D-1A
ECB-30D-1A
ECB-30D-1A
. -30 %
ECB-30D-1A
ECB-30D-1A
ECB-30D-1A
Casio Edifice ECB-30D-1A
Податоци за часовник
BLUETOOTH BLUETOOTH 4.0
ПоврзувањеSMART ACCESS TECHNOLOGY
Функции на Часовник12/24 часа, BLUETOOTH 4.0, LED светло, SMART ACCESS TECHNOLOGY, Аларм, Датум, Две стрелки, Ден во неделата, Индикатор на распоред, Календар, Повеќејазично мени, Светско време, Стоперка, Тајмер, Хронограф
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште49 мм
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Гаранција2 Години
ОсветлувањеLED светло
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
11,890.00den
8,323.00denОзнаки: casio, edifice, ecb-30d-1a