Menu
Your Cart

Casio BEM-116L-1A

BEM-116L-1A
-30 % Нема на залиха
Casio BEM-116L-1A
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеКожа
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште39 мм
Боја на РемчеЦрна
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
4,390den
3,070den
Ознаки: casovnici, casio