Menu
Your Cart

Casio AW-82-2A

AW-82-2A
-25 % Нема на залиха
Casio AW-82-2A
Податоци за часовник
Пол МАШКИ
Ремче Каучук/силикон/гума
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште 40 мм
Боја на Ремче Плава
Боја на Кукиште Сребрена
Гаранција 2 Години
Тип на механизам Аналоген
Форма на Кукиште Округло
Водоотпорност 5 bar
2,790den
2,093den
Ознаки: casovnici, casio