Menu
Your Cart

Casio AW-81-1A1


AW-81-1A1
Нема на залиха
Casio AW-81-1A1
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште39 мм
Боја на РемчеЦрна
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеПравоаголник
Водоотпорност5 bar
2,790.00den


Ознаки: casio, aw-81-1a1