Menu
Your Cart

Casio AW-80D-7A


AW-80D-7A
-30 % Нема на залиха
Casio AW-80D-7A
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 30-%-Попуст
Големина на Кукиште 40 mm
Боја на РемчеСребрена
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналогно/Дигитален
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Day
Hour
Min
Sec
3,090.00den
2,163.00den
Ознаки: casio, aw-80d-7a