Menu
Your Cart

Casio AW-80D-1A

AW-80D-1A
-30 % Нема на залиха
Casio AW-80D-1A
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеТитаниум
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште40 мм
Боја на РемчеСребрена
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
2,790den
1,953den
Ознаки: casovnici, casio