Menu
Your Cart

Casio AW-48h-1b


AW-48h-1b
AW-48h-1b
-25 % Нема на залиха
AW-48h-1b
AW-48h-1b
Casio AW-48h-1b
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште38 мм
Боја на РемчеЦрна
Боја на КукиштеЦрна
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналогно/Дигитален
Форма на КукиштеПравоаголник
Водоотпорност5 bar
2,390.00den
1,792.50den


Ознаки: casio, aw-48h-1b