Menu
Your Cart

Casio AEQ-110W-1B

AEQ-110W-1B
-30 % Нема на залиха
Casio AEQ-110W-1B
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште47 мм
Боја на РемчеЦрна
Боја на КукиштеЦрна
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
3,890ден
2,723ден
Ознаки: casovnici, casio