Menu
Your Cart

Casio AEQ-120W-1A


AEQ-120W-1A
-25 % Нема на залиха
Casio AEQ-120W-1A
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште52 мм
Боја на РемчеЦрна
Боја на КукиштеЦрна
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналогно/Дигитален
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
4,390.00den
3,290.00den


Ознаки: casio, aeq-120w-1a