Menu
Your Cart

Casio AE-3000WD-1A


AE-3000WD-1A
AE-3000WD-1A
Нема на залиха
AE-3000WD-1A
AE-3000WD-1A
Casio AE-3000WD-1A
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште56 мм
Боја на РемчеСребрена
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамДигитален
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
4,590.00den


Ознаки: casio, ae-3000wd-1a