Menu
Your Cart

Casio AE-3000W-1A

AE-3000W-1A
AE-3000W-1A
-30 %
AE-3000W-1A
AE-3000W-1A
Casio AE-3000W-1A
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште56 мм
Боја на РемчеЦрна
Боја на КукиштеЦрна
Гаранција2 Години
Тип на механизамДигитален
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
4,590ден
3,213ден
Ознаки: casovnici, casio