Menu
Your Cart

Casio AE-2100W-1A

AE-2100W-1A
-30 % Нема на залиха
Casio AE-2100W-1A
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште48 мм
Боја на РемчеЦрна
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност20 bar
4,290den
3,003den
Ознаки: casovnici, casio