Menu
Your Cart

Casio AE-2000W-1A


AE-2000W-1A
-30 % Нема на залиха
Casio AE-2000W-1A
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
Попуст на Часовници 30%-Попуст
Материјал на ремчеКаучук/силикон/Гума
Големина на куќиште (мм) 48 mm
Боја на РемчеЦрна
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамДигитален
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност20 bar
Day
Hour
Min
Sec
4,290.00den
3,003.00den
Ознаки: casio, ae-2000w-1a