Menu
Your Cart

Casio AE-1500WHX-3A


AE-1500WX-3A
AE-1500WX-3A
AE-1500WX-3A
-25 % Нема на залиха
AE-1500WX-3A
AE-1500WX-3A
AE-1500WX-3A
Casio AE-1500WHX-3A
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
Попуст на Часовници 25%-Попуст
Материјал на ремчеКаучук/силикон/Гума
Големина на куќиште (мм) 52 mm
Боја на РемчеЗелена
Боја на КукиштеЗелена
Гаранција2 Години
ОсветлувањеLED светло
Тип на механизамДигитален
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
Day
Hour
Min
Sec
3,390.00den
2,542.50den
Ознаки: casio, ae-1500whx-3a