Menu
Your Cart

Casio AE-1500WH-8b


AE-1500WH-8b
AE-1500WH-8b
AE-1500WH-8b
-25 % Нема на залиха
AE-1500WH-8b
AE-1500WH-8b
AE-1500WH-8b
Casio AE-1500WH-8b
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште52 мм
Боја на РемчеСива
Боја на КукиштеСива
Гаранција2 Години
ОсветлувањеLED светло
Тип на механизамДигитален
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
3,390.00den
2,542.50den


Ознаки: casio, ae-1500wh-8b