Menu
Your Cart

Casio AE-1500WH-5a


AE-1500WH-5a
AE-1500WH-5a
-25 % Нема на залиха
AE-1500WH-5a
AE-1500WH-5a
Casio AE-1500WH-5a
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште52 мм
Боја на РемчеМаслинесто зелена
Боја на КукиштеМаслинесто зелена
Гаранција2 Години
ОсветлувањеLED светло
Тип на механизамДигитален
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
3,390.00den
2,542.50den


Ознаки: casio, ae-1500wh-5a