Menu
Your Cart

Casio AE-1100W-1B

AE-1100W-1B
-32 % Нема на залиха
Casio AE-1100W-1B
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште44 мм
Боја на РемчеЦрна
Боја на КукиштеЦрна
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
2,790ден
1,900ден
Ознаки: casovnici, casio