Menu
Your Cart

Casio AE-1000W-4B


AE-1000W-4B
AE-1000W-4B
AE-1000W-4B
-30 % Нема на залиха
AE-1000W-4B
AE-1000W-4B
AE-1000W-4B
Casio AE-1000W-4B
Податоци за часовник
Функции на Часовник12/24 часа, Аларм, Дигитален, Илуминација, Календар, Светско време, Стоперка, Тајмер
ПолМАШКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 30-%-Попуст
Големина на Кукиште 44 mm
Боја на РемчеПортокалова
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
ОсветлувањеLED светло
Тип на механизамДигитален
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Day
Hour
Min
Sec
2,890.00den
2,023.00den
Ознаки: casio, ae-1000w-4b