Menu
Your Cart

CASIO AE-1000W-2A


AE-1000W-2A
AE-1000W-2A
-25 % Нема на залиха
AE-1000W-2A
AE-1000W-2A
CASIO AE-1000W-2A
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште44 мм
Боја на РемчеЦрна
Боја на КукиштеЦрна
Гаранција2 Години
ОсветлувањеLED светло
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
2,890.00den
2,167.50den


Ознаки: casio, ae-1000w-2a