Menu
Your Cart

Casio AE-1000W-1B


AE-1000W-1B
AE-1000W-1B
-25 % Нема на залиха
AE-1000W-1B
AE-1000W-1B
Casio AE-1000W-1B
Податоци за часовник
Функција на часовник12/24 часа, Аларм, Дигитален, Илуминација, Календар, Светско време, Стоперка, Тајмер
ПолМАШКИ
Попуст на Часовници 25%-Попуст
Материјал на ремчеКаучук/силикон/Гума
Големина на куќиште (мм) 44 mm
Боја на РемчеЦрна
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
ОсветлувањеLED светло
Тип на механизамДигитален
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
Day
Hour
Min
Sec
2,790.00den
2,092.50den
Ознаки: casio, ae-1000w-1b