Menu
Your Cart

CASIO AE-1000W-1A3


AE-1000W-1A3
AE-1000W-1A3
-25 % Нема на залиха
AE-1000W-1A3
AE-1000W-1A3
CASIO AE-1000W-1A3
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште44 мм
Боја на РемчеЦрна
Боја на КукиштеЦрна
Гаранција2 Години
ОсветлувањеLED светло
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
2,890.00den
2,167.50den


Ознаки: casio, ae-1000w-1a3