Menu
Your Cart

Casio AE-1000W-1a

AE-1000W-1a
-30 %
Casio AE-1000W-1a
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште44 мм
Боја на РемчеЦрна
Боја на КукиштеЦрна
Гаранција2 Години
Тип на механизамДигитален
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
2,790ден
1,953ден
Ознаки: casovnici, casio