Menu
Your Cart

CASIO VINTAGE A168WER-2A


A168WER-2A
A168WER-2A
A168WER-2A
-40 % Нема на залиха
A168WER-2A
A168WER-2A
A168WER-2A
CASIO VINTAGE A168WER-2A
Податоци за часовник
Функција на часовник12/24 часа, Аларм, Календар, Стоперка
ПолЖЕНСКИ,МАШКИ
Попуст на Часовници 40%-Попуст
Материјал на ремчеНе'рѓосувачки Челик
Големина на куќиште (мм) 36 x 38 mm
Боја на РемчеСребрена
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамДигитален
Форма на КукиштеКоцка
Водоотпорност5 bar
4,190.00den
2,514.00den
Ознаки: casio, a168wer-2a vintage