Menu
Your Cart

Casio AE-1200WH-1C


AE-1200WH-1C
AE-1200WH-1C
. -25 %
AE-1200WH-1C
AE-1200WH-1C
Casio AE-1200WH-1C
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште43 мм
Боја на РемчеЦрна
Боја на КукиштеЦрна
Гаранција2 Години
ОсветлувањеLED светло
Тип на механизамДигитален
Форма на КукиштеКоцка
Водоотпорност10 bar
Day
Hour
Min
Sec
3,390.00den
2,542.50den


Ознаки: casio, ae-1200wh-1c