Menu
Your Cart

Alka AB2994


AB2994
-20 % Нема на залиха
Alka AB2994
Податоци за Накит
Боја на НакитСребрена
Должина на Алка22 mm
Материјал на накитНЕ'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК
ОписНе’рѓосувачки челик кој не кородира во допир со вода, парфеми и средства за дезинфекција. Можат да го носат оние кои имаат алергии и иритации од друг тип на накит. Доаѓа спакувано во кутија со гаранција против корозија.
1,300.00den
1,040.00den
Ознаки: alka, ab2994