Menu
Your Cart

OBETKI AB1678 OB1678


Sna1678
Sna1678
-20 % Нема на залиха
Sna1678
Sna1678
OBETKI AB1678 OB1678
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛКристална
Боја на НакитСребрена
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Материјал на накитНЕ'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК
ОписНе’рѓосувачки челик кој не кородира во допир со вода, парфеми и средства за дезинфекција. Можат да го носат оние кои имаат алергии и иритации од друг тип на накит. Доаѓа спакувано во кутија со гаранција против корозија.
490.00den
392.00den
Ознаки: obetki, ab1678, ob1678