Menu
Your Cart

OBETKI AB1675 OB1675


Sna1675
Sna1675
-20 % Нема на залиха
Sna1675
Sna1675
OBETKI AB1675 OB1675
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛБермуда Блу
Боја на НакитСребрена
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Материјал на накитНЕ'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК
ОписНе’рѓосувачки челик кој не кородира во допир со вода, парфеми и средства за дезинфекција. Можат да го носат оние кои имаат алергии и иритации од друг тип на накит. Доаѓа спакувано во кутија со гаранција против корозија.
490.00den
392.00den
Ознаки: obetki, ab1675, ob1675