Menu
Your Cart

OGRLICA AB1649


Sna1649
Sna1649
Sna1649
-20 % Нема на залиха
Sna1649
Sna1649
Sna1649
OGRLICA AB1649
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛБермуда Блу
Боја на НакитСребрена
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Должина на Ланче45 + 5 = 50 мм
Материјал на накитНЕ'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК
ОписНе’рѓосувачки челик кој не кородира во допир со вода, парфеми и средства за дезинфекција. Можат да го носат оние кои имаат алергии и иритации од друг тип на накит. Доаѓа спакувано во кутија со гаранција против корозија.
2,690.00den
2,152.00den
Ознаки: ogrlica, ab1649