Menu
Your Cart

G-SHOCK GMA-S2100SK-7A


GMA-S2100SK-7A
GMA-S2100SK-7A
GMA-S2100SK-7A
. AKCIJA -30 %
GMA-S2100SK-7A
GMA-S2100SK-7A
GMA-S2100SK-7A
G-SHOCK GMA-S2100SK-7A
Податоци за часовник
Функции на Часовник12/24 часа, Аларм, Датум, Две стрелки, Ден во неделата, Дигитален, Илуминација, Календар, Отпорност на удари и вибрации, Светско време, Стоперка, Тајмер
ПолЖЕНСКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште 43 mm
Боја на РемчеПрозирна
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеПрозирна
Гаранција2 Години
ОсветлувањеLED светло
Тип на механизамАналогно/Дигитален
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност20 bar
Day
Hour
Min
Sec
9,290.00den
6,503.00den


Ознаки: g-shock, gma-s2100sk-7a