Menu
Your Cart

OBETKI AB459 OB459


s0109
s0109
-20 % Нема на залиха
s0109
s0109
OBETKI AB459 OB459
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛКристална
Боја на НакитСребрена
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Материјал на накитНЕ'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК
ОписНе’рѓосувачки челик кој не кородира во допир со вода, парфеми и средства за дезинфекција. Можат да го носат оние кои имаат алергии и иритации од друг тип на накит. Доаѓа спакувано во кутија со гаранција против корозија.
1,190.00den
952.00den
Ознаки: obetki, ab459, ob459